TEMAT

Debata Cloud, a backup danych!

Już 19 listopada zapraszamy na kolejną debatę organizowaną w ramach projektu All of Backup! Tym razem z naszymi ekspertami porozmawiamy o rynku usług cloudowych w Polsce i na świecie. Wspólnie zastanowimy się, czy chmura jest dobrym miejscem do przechowywania i backupowania danych.

Debata odbędzie się 19 listopada w godz. 10:00 - 12:00


ZAKRES DEBATY

Podczas transmisji na żywo będziemy dyskutować również o tym; jakie są możliwości wykorzystania repozytoriów danych do tworzenia polityk Disaster Recovery as a Service? Jak wykorzystać chmurę publiczną, prywatną i hybrydową w celu BaaS i DRaaS? Jakie wyzwania stoją przed integratorem, który chciałby zostać service providerem? Czy i dlaczego warto korzystać z chmury jako miejsca do backupu/recovery center?

Zastanowimy się też, jaka jest wizja bezpieczeństwa danych w chmurze w przyszłości.

Zapraszamy do rejestracji!

Partnerzy:

Partnerzy

Prowadzący debatę

Moderator debaty


Mirek Chełmecki
Dyrektor Działu Pamięci Masowych i Serwerów w Veracomp


Odpowiada za sprzedaż i komponowanie oferty produktowej obejmującej serwery, pamięci masowe i komercyjne oprogramowanie typu open source. Do Veracomp dołączył w 1994 roku. Jest pełnym optymizmu profesjonalistą, który osiąga swoje cele z największą pasją. Z wykształcenia magister elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej.

Eksperci debatyEksperci debaty


Tomasz Krajewski
Technical Sales Director - Eastern EMEA,
Veeam Software

W branży IT od 1994 roku. Projektant rozwiązań, ekspert w zakresie wirtualizacji, usług terminalowych i zarządzania. Przez wiele lat specjalizował się w rozwiązaniach opartych na platformach Microsoft i VMware. Obecnie pracuje w polskim oddziale firmy Veeam. Zarządza zespołem Inżynierów Systemowych w Europie Wschodniej, Rosji i krajach CIS. Jest odpowiedzialny za wsparcie technologiczne największych projektów z zakresu zabezpieczania i zarządzania środowiskami wirtualnymi,i Disaster Recovery i wysokiej dostępności.

Eksperci debaty


Anna Rydel
Senior Sales Engineer,
Commvault Polska

Strategiczny doradca klienta w obszarze bezpieczeństwa danych i ewangelista nowych technologii z zamiłowania, od jedenastu lat jest związana z branżą IT, od ponad sześciu lat realizuje się zawodowo w Commvault gdzie zaczynała w zespole technicznego wsparcia sprzedaży rozwiązań, aby dziś wspierać klientów w procesach transformacji w obszarach zarządzania danymi i służyć im swoim doświadczeniem. Jest absolwentką SGH, gdzie ukończyła kierunek Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne. Łączenie wiedzy technicznej z miękkimi umiejętnościami coachingowymi i wystąpienia publiczne to jej żywioł. Uważa, że utrzymanie równowagi w rozwoju biznesu i technologii wymaga zaangażowania kobiet, a cechy takie jak dostrzeganie potrzeb innych ludzi, wrażliwość, cierpliwość i chęć znalezienia kompromisu, są tak samo niezbędne w biznesie IT jak wiedza techniczna.

Eksperci debaty


Jerzy Skiba
Senior Technical Consultant,
Veracomp

Pracuje w Veracomp na stanowisku Inżyniera Wsparcia Technicznego w Dziale Pamięci Masowych i Serwerów. W firmie zajmuje się m.in systemami składowania danych, backupu i archiwizacji oraz wirtualizacją. W branży IT od ponad 20 lat.

Eksperci debaty


Leonid Venglinski
Senior Sales Engineer,
Veritas Technologies

Wspiera dział sprzedaży i klientów w optymalnym doborze rozwiązań oferowanych przez Veritas Technologies. Niestrudzenie od 1998 roku obserwuje rozwój branży IT, nabył doświadczenie w projektach budowy strategii i systemów Data Protection dla największych klientów w Polsce. Zaczynał jako inżynier systemowy, wdrażając pierwsze systemy usług katalogowych. W 2003 roku zainteresował się tematyką ochrony i archiwizacji danych, ciągłością działania systemów i odzyskiwania awaryjnego. Praktyczną wiedzę zdobywał w projektach, gdzie piastował stanowiska od inżyniera wdrożeniowego do wiodącego architekta rozwiązania. Nabytą przez niego wiedzę potwierdzają liczne branżowe certyfikaty wiodących producentów.

Eksperci debaty


Paweł Jedynak
Dyrektor Działu Handlowego,
K3 System

W K3 System pracuje od 13 lat. Jest odpowiedzialny za wiele obszarów działalności, w których stale się doskonali, w tym marketing, sprzedaż, nowe technologie. Jest otwarty na nowe pomysły, rozumie też brak obiektywizmu wobec nich i to zawsze stara się tłumaczyć swoim klientom. Wierzy że to, co nam w życiu się teraz przytrafia, dzieje się z ważnej przyczyny.

Eksperci debaty


Miłosz Błasiak
Support Solution Architect,
HPE

Swoją historię w Hewlett Packard Enterprise rozpoczął w 1999 roku. Od początku związany jest z systemami krytycznymi, wymagającymi wysokiej dostępności. Pracę rozpoczynał od zespołu wsparcia kluczowych klientów, gdzie specjalizował się w zagadnieniach związanych z jądrem systemu HP-UX oraz w problematyce wydajnościowej. Później w roli konsultanta technicznego i architekta rozwiązań tworzył, współtworzył lub nadzorował wdrożenia wielu środowisk wysokiej dostępności oraz pracował przy modernizacjach i rekonfiguracjach takich środowisk. Zdobyty bagaż doświadczeń spowodował, że stał się miłośnikiem architektury mikrousługowej oraz DevOps - kultury i praktyki wytwórstwa oprogramowania. Obecnie zajmuje się subskrypcyjnym modelem pozyskiwania infrastruktury IT.

Eksperci debaty


Krzysztof Walkowiak
Specialist - Azure Apps & Infra,
Microsoft

Inżynier rozwiązań chmurowych Microsoft. Posiada 9 letnie doświadczenie w projektowaniu, konfigurowaniu oraz wdrażaniu rozwiązać opartych o funkcjonalności Microsoft365 oraz Azure. Microsoft Certified Solutions Expert wspierający rozwiązania Modern Workplace oraz to jak rozwiązania chmurowe Microsoft pomagają w byciu zgodnym z wytycznymi RODO.

Rejestracja


Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
E-mail:
Telefon:
Firma:
NIP (bez kresek):
Ulica:
Kod pocztowy:
Miasto:

WYŚLIJ