Zaproszenie

TERMIN I MIEJSCE:
03.12.2019 - Cobu Design, Porcelanowa 23, 40-246 Katowice


Ewolucja czy rewolucja?
O tym będzie mógł się przekonać każdy uczestnik roadshow Veracomp, w trakcie którego po raz pierwszy zaprezentowane zostaną nowe rozwiązania do przestrzeni biurowych firm SAMSUNG, RESERVA oraz POLY. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z drugą odsłoną elektronicznego flipcharta - Samsung Flip2, całkowicie nowymi ekranami systemu rezerwacji sal - RESERVA EDGE oraz wielofunkcyjnym terminalem 4K Poly G7500.

Partnerzy:
Partnerzy

Prelegenci

Łukasz Górasiński

Łukasz Górasiński

- Sales Manager w firmie ONELAN, posiada ponad 12-sto letnie doświadczenie w branży Digital Signage. Odpowiada z sprzedaż ONELAN/ RESERVA w krajach Europy Środkowo- Wschodniej i Irlandii

"Nowa RESERVA EDGE to krok milowy w kwestii rozwoju tego produktu w ofercie ONELAN, zarówno od strony konstrukcyjnej jak i funkcjonalnej! Ekran jest niepowtarzalny, całkowicie zaprojektowany przez inżynierów firmy ONELAN na podstawie zbieranych doświadczeń i informacji zwrotnych od klientów z całego świata. Urządzenie wyposażone jest w wydajny player oparty o platformę LINUX, co dodatkowo wyróżnia go pod kątem bezpieczeństwa, ale także kompatybilności z platformą ONELAN Digital Signage. Serdecznie zapraszam na spotkanie"


Monika Wysocka

- Starszy specjalista ds. sprzedaży w Samsung Electronics Polska, odpowiada za rozwój sprzedaży oraz wsparcie dla produktu SAMSUNG FLIP w Polsce.

"SAMSUNG Flip - kto o nim nie słyszał? Teraz dostępny w nowej odsłonie z nowymi funkcjonalnościami. Zmiany dotyczą zarówno warstwy sprzętowej: rozszerzenie portfolio o monitor 65", nowy wózek mobilny dla monitora Flip 55", nowy moduł rozszerzający ilość złączy w monitorze, jak i nowych funkcjonalności oprogramowania. Zachęcam do uczestnictwa w wydarzeniu, w trakcie którego zapoznają się Państwo nowościami jakie przyniesie Wam oraz Waszym klientom nowy SAMSUNG Flip 2"

Logo
W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną nowoczesne sposoby finansowania Samsung Flip w BNP Paribas Leasing Solutions.


Monika Wysocka

Bartłomiej Biernat

Bartłomiej Biernat

- Poly Product Team Leader w Veracomp, odpowiada za rozwój sprzedaży produktów marki Poly, do niedawna oferowanych pod markami Polycom oraz Plantronics

"Nowe produkty wideokonferencyjne Poly odpowiadają na zmieniające się trendy rynkowe. Powstaje coraz więcej małych sal spotkań, do których klienci poszukują przystępnych cenowo i prostych w obsłudze rozwiązań, podłączanych do różnych platform wideo, takich jak Microsoft Teams, Zoom, Cisco Webex i wielu innych. Także możliwość łatwego udostępniania treści z dowolnego urządzenia w czasie wideokonferencji, również przez gości, jest bardzo ważna dla firm. Wideobar Poly Studio oraz wielofunkcyjny terminal 4K Poly G7500 adresują te trendy. Jak? Przyjdź i zobacz!"


Łukasz Cierpka

- Specjalista ds. Kluczowych Klientów w DL Invest Group. Odpowiada za komercjalizację obiektów biurowo-usługowych, obiektów handlowych oraz obiektów magazynowych znajdujących się w portfelu DL Invest Group.

"W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy poszukujący przestrzeni biurowych biorą pod uwagę wiele aspektów, z których każdy jest równie ważny. Dobre skomunikowanie obiektu , jego wielofunkcyjność, możliwość zapewnienia pracownikom dodatkowych benefitów wynikających z lokalizacji, bezpieczeństwo obiektu - to tylko kilka istotnych dla przedsiębiorców kwestii. Coraz ważniejszy staje się również wpływ, jaki inwestycja wywiera na środowisko oraz dobro lokalnej społeczności. To, czy inwestor spełnia standardy społecznej odpowiedzialności biznesu jest często rozstrzygającym elementem decydującym o podjęciu z nim współpracy, a co za tym idzie - kluczem do sukcesu nowoczesnych inwestycji komercyjnych."


Łukasz Cierpka

Jakub Poznański

Jakub Poznański

- Założyciel / Dyrektor Zarządzający COBU DESIGN, z branżą wyposażenia wnętrz związany od ponad 17 lat.

"DESIGN YOUR SPACE - W Cobu Design wierzymy w dwie rzeczy - w przestrzeń i design. Wierzymy, że każda przestrzeń w której funkcjonuje człowiek powinna być funkcjonalna ale także nawiązywać do najbliższego otoczenia. W naszej pracy każdego dnia szukamy inspiracji opartych na obecnych światowych trendach, nie zapominając jednocześnie o korzeniach polskiego wzornictwa"


Rejestracja zakończona.