ZAPROSZENIE

TEMAT: Backup & Security Day

Zapraszamy serdecznie do udziału w dyskusji, jakiej jeszcze nie było.

Już 10 grudnia eksperci Commvault, Fortinet, Betacom oraz Veracomp - Exclusive Networks spotkają się, aby wspólnie porozmawiać o najważniejszych wyzwaniach w zakresie ochrony i bezpieczeństwa danych. Podczas wydarzenia będziemy dyskutować o problemach, z jakimi borykają się na co dzień firmy, dowiemy się jak skutecznie minimalizować ryzyko ataków ransomware, jak optymalnie chronić zasoby oraz w jaki sposób zabezpieczać środowiska backupowe. Ponadto wspólnie z ekspertami omówimy kwestie związane ze współdzieloną odpowiedzialnością za dane na przykładzie Microsoft 365.

Poruszymy również tematykę bezpieczeństwa danych w ruchu pomiędzy firmą, chmurą, a domem.

Spotkanie odbędzie się w formie online. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość udziału w dyskusji i zadawania pytań.

Debata producentów odbędzie się w godzinach 10.00 - 12.00.

Podczas szkolenia każdy uczestnik otrzyma dodatkowo kod rabatowy, do wykorzystania w portalu pyszne.pl.
Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś.


Partnerzy:

Partnerzy

Moderator debaty

Grzegorz Szmigiel


Grzegorz Szmigiel
Technical Director
Veracomp - Exclusive Networks

Z branżą związany od 20 lat, od 17 lat specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa sieciowego. Zarządza zespołem inżynierów. Wspiera Product Managerów w promowaniu produktów i realizacji projektów sprzedażowych. Zajmuje się wsparciem technicznym, doradza w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT.


Eksperci debaty

Anna Rydel


Anna Rydel
Senior Sales Engineer
Commvault

od 11 lat jest związana z branżą IT. Od ponad sześciu lat realizuje się zawodowo w Commvault gdzie zaczynała jako sprzedawca rozwiązań. Jest absolwentką SGH, gdzie ukończyła kierunek Metody ilościowe w ekonomii i systemach informatycznych. Łączenie wiedzy technicznej z miękkimi umiejętnościami managerskimi to jej żywioł.

Szymon Poliński


Szymon Poliński
Principal Systems Engineer
Fortinet

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych (R&S, Data Center, Security, Mobility). Uczestniczył w wielu rozbudowanych projektach sieciowych dla największych przedsiębiorstw oraz operatorów telekomunikacyjnych. Pasjonat sieci bezprzewodowych.

Tomasz Sekita


Tomasz Sekita
Digital Transformation Sales Specialist
Betacom

Od ponad 20 lat pomaga usprawniać biznes przy pomocy technologii IT. W Betacom na stanowisku Digital Transformation Sales Specialist doradza klientom w obszarze nowych technologii. Zawsze zaczyna od dokładnego zrozumienia procesów biznesowych klienta, dlatego potrafi zaoferować rozwiązania, które nie tylko rozwiązują problemy IT, ale również dostarczają wartość dla biznesu. Doskonale rozumie, że szeroka wiedza i doświadczenie to nie wszystko. IT podobnie jak biznes, to przede wszystkim ludzie. Dlatego szanuje czas klientów, partnerów i własny. Nie zajmuje go nikomu, kto nie chce go słuchać. Po pracy lubi pograć w piłkę nożną lub w gry planszowe.

Łukasz Matuszak


Łukasz Matuszak
IT Solutions Architect
Betacom

Od ponad 20 lat wspiera klientów w ich cyfrowej transformacji. Jako doświadczony architekt IT projektuje rozwiązania infrastrukturalne wspierające kluczowe dla klientów procesy biznesowe, mając na uwadze zapewnienie ciągłości działania oraz bezpieczeństwo danych. Zawsze pomiędzy biznesem a IT, poszukuje optymalnych rozwiązań wykorzystując doświadczenie i najlepsze praktyki branżowe. Po pracy lubi spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Rejestracja zakończona