Zaproszenie

Wiedza nt. bezpieczeństwa przechowywanych przez nas informacji jest czasami bardzo mała. Często w ogóle nie chronimy danych, a ilość sytuacji mogących spowodować ich utratę jest ogromna. Aby zmienić ten trend chcemy pokazać, jak duże znaczenie w dzisiejszych czasach ma właściwy backup danych. Jak ważne jest podejście do kwestii ich bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy uchronić się od wielu katastrof.

Chcesz się dowiedzieć jak najskuteczniej chronić ważne dane w Twojej firmie?
Jak zabezpieczyć się przed ich utratą? I co zrobić, aby szybko odtworzyć utracone pliki po awarii?

Jeśli tak, już dziś zarejestruj się na "Backup Friday".Podczas spotkania przedstawimy
najlepsze i najskuteczniejsze sposoby w zakresie backupu danych.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu All of Backup, o którym więcej można dowiedzieć się oglądając krótki film!

Rejestracja na Backup Friday trwa do 15 maja 2017 roku.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Jaśkowiec-Ropa
magdalena.ropa@veracomp.pl tel. 601705980
oraz Wioletta Mianowska
wioletta.mianowska@k3system.com.pl tel. 660087988

Informacje

about us19.05.2017

Mission


Kuźnia Kultularna
ul. Kostki Potockiego 24
02-958 Warszawa

All of Backup

"All of Backup - poznaj nowy wymiar bezpieczeństwa środowisk wirtualnych".

W ramach projektu All of Backup Veracomp wspólnie z producentami, ekspertami w branży, mediami dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą, pomysłami, nowinkami w obszarze backupu, przechowywania danych, ale nie tylko. W tegorocznej edycji projektu położono duży nacisk na ochronę środowisk wirtualnych. Nie zabraknie także konferencji Backup Forum, która na stałe wpisuje się już w kalendarz imprez branżowych.

Gromadzenie, przechowywanie i zabezpieczanie danych staje się jednym z największych wyzwań dla przedsiębiorstw. All of Backup skupia się nie tylko na edukacji w zakresie zasad i praktyk związanych z dobrym backupem. W ramach projektu chcemy razem z naszymi Partnerami Handlowymi wspierać Państwa, wspólnie rozwiązywać problemy, z którymi borykacie się na co dzień w obszarze rozwiązań do backupu, przechowywania czy też archiwizacji plików, ważnych informacji.

Nadal będziemy dbać o bezpieczeństwo Państwa danych.

"W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja All of Backup. Podczas jej trwania, mówiliśmy ogólnie o systemach backupowych oraz o systemach do zabezpieczania i odzyskiwania danych. W tym roku, podczas kolejnej edycji będziemy mówić nie tylko o backupie, archiwizacji, deduplikacji danych, ale też o ochronie środowisk wirtualnych." - podkreśla Mirosław Chełmecki, Dyrektor Działu Pamięci Masowych i Serwerów w Veracomp.

Zgodnie z hasłem przewodnim nowej edycji All of Backup - "Poznaj nowy wymiar bezpieczeństwa środowisk wirtualnych" - głównymi tematami będą:
• Wirtualizacja jako trend w informatyzacji
• Zapewnienie wysokiej dostępności środowisk wirtualnych
• Backup agentowy czy bezagentowy? Różne podejścia do ochrony maszyn wirtualnych
• Ochrona środowisk wirtualnych, zbudowanych na mniej popularnych platformach wirtualizacyjnych
• Wirtualizacja, czyli korzyść dla biznesu i wyzwanie dla działów IT

"Wirtualizacja jest dzisiaj wszechobecna. Każda firma powszechnie ją stosuje. Dlatego chcemy skupić się właśnie na tym temacie i poruszyć kwestie dotyczące tego, w jaki sposób i jakimi możliwościami zabezpieczać, odzyskiwać i udostępniać dane, które znajdują się w systemach środowisk wirtualnych." - dodaje Mirosław Chełmecki.

Agenda


10.00 - 10.30 Rejestracja
10.30 - 10.45 Wprowadzenie (Veracomp, K3 System)
10.45 - 11.15 Veeam - backup środowisk wirtualnych wraz z usługą chmurową - Marcin Długosz, K3 System
11.15 - 11.30 Przerwa kawowa
11.30 - 12.00 Backup Exec - jedno rozwiązanie dla wszystkich środowisk (fizycznych, wirtualnych, chmury) - Piotr Kopyś, Veracomp
12.00 - 12.30 Arcserve - bezproblemowa i optymalna ochrona danych bez względu na to, co chronimy - Piotr Kopyś, Veracomp
12.30 - 13.00 Lunch


Prelegenci

Rejestracja


Zarejestruj się »