All of Backup

Gromadzenie, przechowywanie i zabezpieczanie danych staje się jednym z największych wyzwań dla przedsiębiorstw. Projekt Veracomp - All of Backup skupia się m.in. na edukacji w zakresie zasad i praktyk związanych z dobrym backupem. W ramach projektu chcemy razem z naszymi Partnerami Handlowymi wspierać Państwa, wspólnie rozwiązywać problemy, z którymi borykacie się na co dzień w obszarze rozwiązań do backupu, przechowywania czy też archiwizacji plików, ważnych informacji. Zgodnie z hasłem przewodnim projektu "All of Backup - Poznaj nowy wymiar bezpieczeństwa środowisk wirtualnych" - głównymi tematami poruszanymi podczas licznych szkoleń, warsztatów, konferencji są:

• Wirtualizacja jako trend w informatyzacji
• Zapewnienie wysokiej dostępności środowisk wirtualnych
• Backup agentowy czy bezagentowy? Różne podejścia do ochrony maszyn wirtualnych
• Ochrona środowisk wirtualnych, zbudowanych na mniej popularnych platformach wirtualizacyjnych
• Wirtualizacja, czyli korzyść dla biznesu i wyzwanie dla działów IT

Zaproszenie

Zapewnij bezpieczeństwo swoich danych!
Jak skutecznie chronić ważne pliki i informacje, jak uniknąć ich utraty, jak szybko odtworzyć utracone dokumenty po awarii?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas spotkań BACKUP FRIDAY.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu All of Backup, szczegóły znajdziecie na stronie backup.info.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Jaśkowiec-Ropa
magdalena.ropa@veracomp.pl tel. 601705980

Informacje

Mission

08.06.2018
Hotel Słoneczny Młyn
Jagiellońska 96
85-027 Bydgoszcz

Agenda

09.30 - 10.00 Rejestracja
10.00 - 10.15 Wprowadzenie i rozpoczęcie spotkania - LOGON, Veracomp
10.20 - 11.00 Zabezpieczanie danych - rozwiązania HPE - Grzegorz Korus, Veracomp
11.00 - 11.45 Arcserve - bezproblemowa i optymalna ochrona danych bez względu na to, co chronimy - Jerzy Skiba, Veracomp
11.45 - 12.00 Przerwa kawowa
12.00 - 12.45 Quantum - dane przystępne i backup optymalny - Jerzy Skiba, Veracomp
12.45 - 13.30 Zagadnienie backupu w nowych regulacjach RODO - Małgorzata Sydor, Sendero
13.30 - 14.30 Lunch


Rejestracja


Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
E-mail:
Telefon:
Firma:
NIP (bez kresek):
Ulica:
Kod pocztowy:
Miasto:
Lokalizacja:


WYŚLIJ

Wysyłając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od Veracomp SA na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie podanych danych osobowych w bazie danych Veracomp SA na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j. z późn. zm. ) oraz na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych danych osobowych przez Veracomp SA w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U.2016.922 j.t. z późn. zm.). Veracomp SA dołoży wszelkich starań celem zapewnienia prawidłowego działania systemu zgłoszeniowego i przechowywania danych osobowych znajdujących się na serwerze www.veracomp.pl oraz ich pełnej ochrony.

Użytkownik ma prawo wglądu do podanych w formularzu zgłoszeniowym danych osobowych, jak też prawo do żądania ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane. Z powyższych praw użytkownik może skorzystać poprzez wysłanie stosownego pisemnego żądania na adres firmy Veracomp S.A., podając obowiązkowo swój adres poczty elektronicznej lub korzystając ze specjalnego odnośnika wysyłanego w każdej wiadomości elektronicznej.